Usuwanie blizn

Blizny, zarówno w miejscach widocznych, jak i tych mniej widocznych są problemem dla wielu z nas. Okazuje się jednak, że obecnie można już skutecznie walczyć ze szpecącymi zmianami na skórze. Chcielibyśmy podkreślić, że  mogą Państwo skorzystać z zabiegów, podczas których wykorzystywane są innowacyjne preparaty o przebadanym działaniu. Wszystkie zabiegi wykonywane są oczywiście przez doświadczony personel. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.

Skuteczna redukcja blizn – Dermapen

W naszej placówce wykorzystuje się nowoczesne technologie. Przykładem jest chociażby zastosowanie uniwersalnego narzędzia, jakim jest Dermapen, w redukcji blizn w różnych rejonach ciała. W trakcie zabiegu wykorzystywana jest metoda mikronakłuwania frakcyjnego, co sprzyja podwyższonej produkcji kolagenu oraz przyspiesza procesy naprawcze. Warto w tym miejscu podkreślić, że zastosowanie Dermapenu jest równoznaczne z wyraźną poprawą stanu skóry, ponieważ skutecznie pobudzane są procesy regeneracyjne. W praktyce oznacza to, że nasz organizm pod wpływem zabiegów wytwarza niejako nową tkankę, która ma zastąpić bliznę.

Kiedy można skorzystać z tego typu zabiegów, gdy chodzi o skuteczną redukcję blizn? Dobre efekty osiągane są zarówno w przypadku blizn potrądzikowych, jak i oparzeniowych czy nawet po zabiegach chirurgicznych. W trakcie zabiegu wprowadza się w głąb skóry różnego rodzaju preparaty, które dodatkowo poprawiają stan skóry. Mogą to być różnego rodzaju aminokwasy, preparaty z kwasem hialuronowym, szeroko pojęte koktajle mezoterapeutyczne, jak również osocze bogatopłytkowe. Dermapen to gwarancja skutecznej redukcji blizn!

Peeling kawitacyjny a redukcja blizn

Kolejnym zabiegiem, który pomoże w zredukowaniu blizn jest peeling kawitacyjny. To zabieg, który nie przypadkiem cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Decydując się na peeling kawitacyjny, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie naszego personelu. Sam zabieg jest bezbolesny, pozwala na skuteczne złuszczenie martwego naskórka, skóra zostaje skutecznie oczyszczona z substancji o działaniu toksycznym, nadmiaru sebum oraz bakterii. Ze względu na fakt, że w trakcie zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, szybko, a przy tym w sposób bezinwazyjny dochodzi od rozbicia rogowej warstwy naskórka.

Karboksyterapia – niezawodne usuwanie blizn

Sposobem na trwałe i co ważne efektywne pozbycie się blizn z powierzchni naszego ciała jest także karboksyterapia. Zostało potwierdzone, że karboksyterapia przynosi bardzo dobre efekty w gojeniu się oraz eliminacji blizn. Oczywiście proces redukcji blizn zachodzi stopniowo, jednak z każdym kolejnym zabiegiem wyraźna jest poprawa stanu skóry. Sam zabieg jest bezbolesny dla pacjenta. W trakcie karboksyterapii wykorzystywany jest dwutlenek węgla, który w obszarze blizn prowadzi do syntezy kolagenu oraz elastyny.