Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – konsultacje psychologiczne

Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – konsultacje psychologiczne
Mój Opis

Każdy z nas powinien mieć zdrowy i czysty umysł, dzięki czemu będzie w stanie funkcjonować w odpowiedni sposób. Jeżeli czujecie, że w Waszym przypadku tak nie jest, to możecie na konsultacje zgłosić się do Kliniki Zdrowego Umysłu. Zachęcamy również do kontaktu, jeżeli ktoś z Waszych bliskich ma jakieś problemy, a Wy sami nie jesteście pewni jak mu pomóc. Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, dzięki czemu będziecie w stanie wyjść na prostą.

Klinika Zdrowego Umysłu oferuje konsultacje psychologiczne, terapie indywidualne, konsultacje psychiatryczne dla dorosłych i spotkania dla dzieci. W szczególności w przypadku dzieci należy zachować należytą ostrożność. To, co dorosłym wydaje się błahym problemem, w ich oczach takie nie jest. Traktujmy nasze dzieci z należytą powagą.

Obserwujmy je, a jeżeli zachodzi taka konieczność, to interweniujmy. Pokażmy, że nam zależy. Wszystko będzie dobrze. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób podejść do problemu z jakim ktoś próbuje się uporać. Z naszą pomocą to się na pewno uda.

Mój Telefon
530545002
Moja Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Mój NIP
8971708697
Mój REGON
021409951