Soft Skin Dermaclinic Botoks Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Botoks Wrocław
Mój Opis

Klinika Soft Skin Dermaclinic z siedzibą we Wrocławiu oferuje szeroki zakres usług i zabiegów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Zespół wykwalifikowanych specjalistów jest w stanie pomóc pacjentom z rozmaitymi problemami. Jedną z podstawowych dziedzin działalności kliniki jest dermatologia.

Klinika pomoże pacjentom pozbyć się problemów takich jak blizny i rozstępy, nadmierna potliwość, grzybica paznokci, brodawki wirusowe, nadmierne łysienie czy nadpotliwość. Z zakresu medycyny estetycznej personel i sprzęt pozwalają na wykonanie w klinice medycyny estetycznej Soft Skin takich zabiegów jak botoks, peelingi medyczne, peeling laserowy, zamykanie zmian naczyniowych, mezoterapia igłowa czy terapia osoczem bogatopłytkowym.

Klinika zajmuje się także zabiegami krioterapii czy chirurgicznego usuwania zmian skórnych. W ofercie znajdują się także konsultacje z psychologiem oraz dietetykiem. Klinika Soft Skin Dermaclinic oferuje także podstawowe konsultacje dermatologiczne oraz usługi z zakresu kosmetologii.

Mój Telefon
512822207
Moja Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Mój NIP
7532154115
Mój REGON
021847160