Liposukcja

Nadmiar tkanki tłuszczowej, celullit, położone głęboko złogi tłuszczowe itd. – to problemy, z którymi boryka się wielu naszych klientów. Jak pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej? Z pomocą przychodzi odpowiednia dieta w połączeniu z ćwiczeniami. Czasami jednak to nie wystarcza – trudno się pozbyć się tzw. „pomarańczowej skórki” czy wymodelować skutecznie konkretny obszar ciała.

Na szczęście obecnie można skorzystać z innowacyjnych zabiegów upiększających, które z powodzeniem mogą zastąpić typową liposukcję. Są one dostępne w większości renomowanych salonów piękności.

Liposukcja – masaż podciśnieniowy urządzaniem Icoone

Wszystkie te osoby, które chciałyby szybko zauważyć efekty, zachęcamy do skorzystania z zabiegu z urządzeniem Icoone. Ta opatentowana technologia to znakomity sposób walki z tłuszczem i cellulitem. Każdy ruch głowicy Icoone to aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 – w praktyce oznacza to, że mamy do czynienia z bardzo skutecznym, wyjątkowo dokładnym masażem podciśnieniowym.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z zabiegu z użyciem Icoone? To innowacyjne urządzenie:

  • pomaga w przypadku nadwagi;
  • leczy cellulit;
  • przynosi bardzo szybkie efekty – juz po pierwszej sesji można zauważyć pozytywne zmiany.

Sam zabieg jest bardzo przyjemny, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta może trwać 40-60 minut. Jak juz wspomnieliśmy, pierwsze efekty są widoczne juz po pierwszym masażu z Icoone, jednak zaleca sie skorzystanie z całego cyklu 10-15 zabiegów.

Skuteczna liposukcja – RMF Biocybernetic

RMF Biocybernetic to innowacyjne urządzenie, z którego można skorzystać także w trakcie walki z nadmiarem kilogramów. Atutem RMF Biocybernetic jest fakt, że to innowacyjne urządzenie pracuje w oparciu o rewolucyjne algorytmy, które są w stanie przeanalizować stan danych tkanek naszego ciała. Na podstawie tej analizy urządzenie stymuluje procesy autoregeneracyjne w naszym ciele. Intensywność oraz częstotliwość zabiegów jest ustalana automatycznie.

Jak to się dzieje, że RMF Biocyberneteic pozwala na wyszczuplenie naszej sylwetki? Podczas zabiegu RMF Biocybernetic powoduje:

  • odwodnienie komórek tłuszczowych – skutecznie usunięty jest cały nadmiar wody z wnętrza komórek tłuszczowych, który uprzednio zwiększał ich objętość;
  • dekompozycję komórek tłuszczowych – komórki tłuszczowe rozkładane są w trakcie zabiegu na kwasy tłuszczowe, które mogą być wykorzystywane przez ludzki organizm jako źródło energii.

Liposukcja – zabieg karboksyterapii

Inną alternatywą dla tradycyjnej liposukcji jest zabieg karboksyterapii, czyli po prostu wstrzykiwania dwutlenku węgla. Zabieg ten ma bardzo dobroczynne działanie na stan naszej skóry, nadaje sie także dla osób, które są zainteresowane szybkim wyszczupleniem. Podczas zabiegu wykonywane są małe nakłucia – w ten sposób wprowadzany jest w skórę dwutlenek węgla. Karboksyterapia może być traktowana jako alternatywa dla liposukcji, ponieważ:

  • dwutlenek węgla prowadzi do pękania komórek tłuszczowych i uwalniania triglicerydów;
  • także i struktury, które powodują cellulit, ulegają w dużym stopniu destrukcji.