Kosmetyczka Wrocław Nowy Dwór

Kosmetyczka Wrocław Nowy Dwór

Każda z nas potrzebuje czasem odprężyć się w spokojnym, pachnącym miejscu. Wielokrotnie nie ma jednak czasu lub pieniędzy, na to by udać się specjalnie do ekskluzywnego SPA. Nie rezygnuj jednak z odrobiny przyjemności i luksusu dla siebie. Kosmetyczka Wrocław serdecznie zaprasza do magicznego miejsca, w którym każdy klient zostanie wypielęgnowany od stóp do głów. Stworzyliśmy w naszym salonie niepowtarzalną atmosferę, niczym na rajskiej Błękitnej Lagunie. Tu odgłosy tropikalnego lasu i szum fal, wprowadzają nas w mistyczną podróż wgłąb siebie. Dzięki bardzo wysublimowanej aromaterapii i wspaniałej bryzie z oligoelementami, nasz klient oddycha pełną piersią i może prawdziwie poczuć wspaniały klimat, niczym na tropikalnej wyspie. Cała oprawa naszego salonu to nie wszystko. Kosmetyczka Wrocław to przede wszystkim ekspert w dziedzinie pielęgnacji całego ciała. Idąc za myślą słynnego filozofa, piękno każdego człowieka rodzi się w jego umyśle. Jeżeli umysł jest owładnięty chaosem, stresem, wszystko odzwierciedla się momentalnie na zewnątrz: na twarzy i na ciele takiej osoby.

U Kosmetyczki Wrocław Nowy Dwór dostaniesz dawkę relaksu, potrzebną każdego dnia. Rezultaty będą widoczne już po kilku zabiegach. W naszej bogatej ofercie posiadamy wiele egzotycznych, niespotykanych wcześniej zabiegów z pogranicza aroma i refleksoterapii. Łączymy głębokie zabiegi pielęgnacyjne z technikami masażu obniżającego stres i napięcie całego ciała. Rewelacyjny masaż głowy przynosi ukojenie, wprowadzające niemal w hipnotyczne doznanie. Bazujemy na najlepszej klasy liniach kosmetycznych, bogatych w substancje aktywne, kluczowe do aktywnej rewitalizacji ciała. Dysponujemy również najnowszej technologii urządzeniami idealnie poprawiającymi stan twarzy i ciała.

W naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu na Nowym Dworze szeroka oferta zapewnia także usługi skierowane na konkretne okazje tj. błyskawiczne tzw. zabiegi bankietowe, makijaże okolicznościowe, wieczorowe i weselne, połączone z pielęgnacją dłoni i stóp. Warto skorzystać również z naszych zabiegów odmładzających przy użyciu specjalistycznych maszyn, czy też liftów kosmetycznych. Zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych usług, a także o bezpieczeństwo i higienę w naszych gabinetach. Panuje tu zawsze bardzo kameralna, spokojna atmosfera, gdyż nasz salon położony jest z dala od miejskiego gwaru. Dzięki dopełnianiu wszelkich szczegółów naszej działalności, zaskarbiamy przychylność naszych klientek i zyskujemy kolejne, które przyciągnęła do nas pieczołowitość, dokładność i wspaniała atmosfera w naszym salonie.