Głęboki peeling tlenowy !!! Oxybrazja

Oxybrazja to nowość na rynku kosmetycznym. Zabieg ten opiera się, podobnie jak mikrodermabrazja korundowa, czy diamentowa, na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jednakże w odczuciu klientek jest on znacznie bardziej łagodny i przyjemny, gdyż nie dochodzi tu do mechanicznego ścierania martwych komórek, wywołującego podrażnienia i zaczerwienienia.

Zatem, jak to wszystko działa?
Otóż skóra zostaje wręcz zbombardowana sprężonym tlenem, zawierającym między swymi cząsteczkami rozdrobnione kropelki soli fizjologicznej, która rozprasza się na powierzchni skóry, powodując intensywne tarcie, bez podrażniania jej. Jest to zabieg wykonywany „na zimno”, jak i „na mokro”, dlatego poleca się go także osobom o skórze naczynkowej, a szczególnie wrażliwej.

A jakie są wrażenia pacjentek po peelingu?
Już po jednym zabiegu skóra jest gładka i wypoczęta (są to pierwsze, wizualne opinie kobiet).
Jeśli chcemy poprawić fakturę skóry na stałe, czyli zwęzić pory, rozjaśnić skórę, zmniejszyć ilość przebarwień, to potrzebna jest cała seria zabiegów. Seria to pakiet do nawet 10 zabiegów trwających 30 – 40 minut. Przy bardzo wrażliwej skórze naczynkowej, zabieg wykonuje się raz na dwa tygodnie. Przy skórze grubej, łojotokowej – nawet raz na tydzień.

Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do zabiegu?
Peeling jest zabroniony przy ostrym stanie zapalnym skóry i opryszczce.
Aby zabieg wywoływał efektywniejsze wrażenia może być połączony z wprowadzaniem silnego przeciwutleniacza w postaci witaminy C lub innych substancji czynnych, łączy się go również z mezoterapią kwasem hialuronowym, co rozjaśnia i dotlenia skórę.
To prawdziwa rewolucja w odmładzaniu skóry, gdyż strumień płynu fizjologicznego i powietrza z prędkością 200 m/s!!! złuszcza naskórek z odległości 5-10mm.

Jest to niezwykle nowatorskie podejście do mezoterapii bezigłowej, które pozwala na wykonanie peelingu.W trakcie zabiegu, wykorzystuje się specjalną końcówkę do oxybrazji.  Istotną zaletą tego procesu jest funkcja Oxygen, umożliwiająca nasycenie skóry skondensowanym tlenem bezpośrednio w trakcie zabiegu. Tlen powoduje regenerację skóry starzejącej się poprzez stymulację produkcji kolagenu. W konsekwencji efekt dermabrazji naskórka jest uzupełniony doskonałym dotlenieniem skóry, co przynosi rewelacyjne rezultaty.

Czy miałyście już może styczność z takim zabiegiem??